Dopłaty do szkód w pojeździe

Dopłacimy do Twojego uszkodzonego pojazdu.

Jeśli w ciągu ostatnich 3 lat otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy, zobacz czy możesz otrzymać więcej. Często tak jest.

Dopłaty do odszkodowań – zaniżone odszkodowania

Każdej osobie poszkodowanej w wypadku drogowym należy się odszkodowanie. Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny powinien całkowicie pokryć szkody majątkowe, a także straty moralne oraz koszty leczenia. W przypadku szkód materialnych odszkodowania bywają przez firmy ubezpieczeniowe zaniżane – właścicielowi uszkodzonego pojazdu zwracana jest tylko część poniesionych kosztów związanych z naprawą pojazdu. Poszkodowany właściciel pojazdu może odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela, może także zgłosić się do naszej Kancelarii Odszkodowawczej – w imieniu naszych klientów uzyskujemy dopłaty do odszkodowań w sytuacjach, gdy podczas wypłacania odszkodowania zostało ono zaniżone.

Zaniżone odszkodowania – powszechny problem osób poszkodowanych

Każde zdarzenie drogowe – zarówno wypadek, jak i kolizja – skutkują stratami materialnymi. Ze względu na stopień uszkodzenia pojazdu, szkoda może być całkowita lub częściowa. W przypadku częściowej szkody majątkowej, ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub kolizji ma obowiązek naprawić szkody. Może to zrobić w formie gotówkowej, zwracając koszty naprawy, które właściciel pojazdu zrealizował we własnym zakresie lub w formie bezgotówkowej, wskazując poszkodowanemu warsztat samochodowy, w którym uszkodzony pojazd zostanie naprawiony.

Niestety częstą praktyką firm ubezpieczeniowych jest zaniżanie wartości należnego odszkodowania. W przypadku bezgotówkowej likwidacji szkody dochodzi do napraw pojazdu z użyciem najtańszych, słabej jakości części wymiennych. Z kolei podczas gotówkowej likwidacji szkód rzeczoznawcy często i w znaczącym stopniu zaniżają koszty napraw – dotyczy to przede wszystkim napraw blacharskich i lakierniczych, które są stosunkowo drogie. Do zaniżania odszkodowań dochodzi również podczas likwidacji całkowitej szkody majątkowej. Rzeczoznawcy niejednokrotnie zaniżają wartość pojazdu, w konsekwencji czego firmy ubezpieczeniowe wypłacają odszkodowanie, które nie pokrywa wartości rynkowej uszkodzonego pojazdu.

Kiedy można ubiegać się o dopłaty do odszkodowań?

O dopłatę do odszkodowania może ubiegać się każdy, kto:

 • uległ kolizji lub wypadkowi drogowemu nie ze swojej winy nie dawniej niż 3 lata temu, w wyniku której poniósł częściową lub całkowitą szkodę majątkową
 • otrzymał odszkodowanie w formie gotówkowej
 • posiada dokumentację – kosztorys (kalkulacja napraw sporządzona przez rzeczoznawcę) oraz decyzja Towarzystwa Ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania
 • nie podpisał ugody z firmą ubezpieczeniową

Dobrą wiadomością dla osób, które chcą uzyskać dopłatę do odszkodowania, jest brak wymogu posiadania przedmiotowego pojazdu. Uszkodzony pojazd mógł więc zostać sprzedany lub oddany na złom i wyrejestrowany, a osoba poszkodowana nadal może uzyskać dopłatę do odszkodowania.

Dopłaty do odszkodowań – na czym polega odkup odszkodowania?

Kancelaria Odszkodowawcza AE oferuje usługę odkupu odszkodowania, dzięki której osoba poszkodowana, której zaniżono odszkodowanie, odzyskuje różnicę pomiędzy należną kwotą odszkodowania a kwotą, jaką została wypłacona. Odkup odszkodowania polega na spisaniu umowy cesji z klientem – klient zrzeka się praw do dalszych roszczeń, w zamian natychmiastowo otrzymuje kwotę, o którą pomniejszono odszkodowanie w postępowaniu likwidacyjnym.

Odkup odszkodowania to bezpieczna i wygodna forma uzyskiwania dopłaty do odszkodowania. Klient w chwili podpisania umowy otrzymuje należną kwotę, której nie jest zobowiązany zwracać, jeśli nie udałoby się uzyskać dopłaty do odszkodowania. Również kwota, którą uzyskał wcześniej od ubezpieczyciela nie podlega negocjacjom. Decydując się na podpisanie cesji, klient nie podejmuje żadnego ryzyka, a należność wypłacana jest w chwili podpisania umowy. Klient nie musi także brać udziału w postępowaniu sądowym – w chwili podpisania cesji nie jest angażowany w sprawy związane z uzyskaniem dopłaty do odszkodowania.

Jeśli uległeś wypadkowi nie dawniej niż 3 lata temu, posiadasz niezbędną dokumentację i uważasz, że odszkodowanie, które wypłaciła Ci firma ubezpieczeniowa, zostało zaniżone, skontaktuj się z nami. Ocenimy wartość szkód i w przypadku potwierdzenia Twoich obaw co do zaniżenia odszkodowania, podpiszemy z Tobą umowę i wypłacimy brakują kwotę z odszkodowania.

Potrzebna ci pomoc?

Zadzwoń w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
po godzinie 16:00 lub
Bezpłatnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dlaczego Twoje odszkodowanie z Kancelarią AE?

 

Oszczędzamy Twój czas

18 lat doświadczenia pozwala nam uzyskiwać odszkodowania szybko i skutecznie

Wysokie odszkodowania

Analizujemy każdą sprawę i pozyskujemy odszkodowanie z możliwie największej ilości miejsc.

Doświadczony zespół

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Ich wiedza gwarantuje uzyskanie najwyższych odszkodowań.

Wynagrodzenie po odszkodowaniu

Nasze wynagrodzenie płatne jest dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Nie odzyskamy dla Ciebie pieniędzy, nie zarobimy.

18 Lat doświadczenia
610,358,253 zł Uzyskane odszkodowanie
63,542 Ilość klientów
99% Skuteczność
 
Zamknij

Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie?

Zadzwoń: 34 324 24 31

albo skorzystaj z formularza poniżej  wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na komunikację elektroniczną w zgłaszanej sprawie
  Please prove you are human by selecting the plane.

  Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie?

  Zadzwoń lub skorzystaj z fomularza / tel. 34 324 24 31   wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na komunikację elektroniczną w zgłaszanej sprawie
   Please prove you are human by selecting the heart.

   X
   WYŚLIJ ZGŁOSZENIE