Samochody zastępcze

samochód buying legal oxandrolone online zastępczy z OC sprawcy.

W trakcie kolizji Twoje auto zostało unieruchomione? BEZPŁATNIE otrzymasz zastępcze. Koszty zapłaci OC sprawcy kolizji.

Samochód zastępczy z OC sprawcy – wynajem aut zastępczych

Kolizje i wypadki samochodowe wiążą się z ogromnym stresem. Najważniejsze obawy dotyczą stanu zdrowia osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Również szkody majątkowe są przyczyną wielu niedogodności i zdenerwowania. Uszkodzenie pojazdu jest bowiem dla większości kierowców skutkiem wypadku, który znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie, a także wykonywanie obowiązków zawodowych. Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym może jednak liczyć na bezpłatny samochód zastępczy. Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert oferuje wynajem samochodów zastępczych – dowiedz się więcej, komu, kiedy i na jak długo przysługuje auto zastępcze.

Komu i kiedy przysługuje auto zastępcze z OC sprawcy?

Samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje osobom poszkodowanym w kolizji bądź wypadku samochodowym. Poszkodowany kierowca może taki samochód wypożyczyć od firmy ubezpieczeniowej, z warsztatu samochodowego, który naprawia uszkodzony pojazd lub z wypożyczalni samochodów. Jednak najprostszym rozwiązaniem jest wynajem auta zastępczego z OC sprawcy od Kancelarii Odszkodowawczej AE.

Dlaczego warto wypożyczyć samochód zastępczy z Kancelarii Odszkodowawczej? Właściciele uszkodzonych w wyniku zdarzenia drogowego pojazdów, mogą skorzystać z naszej obsługi prawnej, podczas której dopilnujemy, aby gotówkowa lub bezgotówkowa naprawa szkody przebiegła prawidłowo, a także by poszkodowany otrzymał każde należne mu odszkodowanie. Ponadto na czas usuwania szkody majątkowej oferujemy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Osobie poszkodowanej w wypadku przysługuje prawo do wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku, czyli na koszt ubezpieczyciela.

Samochód zastępczy z OC sprawcy – o czym powinni wiedzieć poszkodowani?

Osoby, które wypożyczają samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia drogowego, powinny pamiętać o najważniejszych zasadach:

 • samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku przysługuje w okresie, kiedy naprawiana jest szkoda majątkowa – w przypadku niecałkowitej szkody, auto zastępcze przysługuje od chwili wypadku do momentu, gdy uszkodzony pojazd zostanie naprawiony (wliczając czas oczekiwania na wolny termin w warsztacie samochodowym), zaś przy szkodzie całkowitej od chwili wypadku po wypłacenie należnego odszkodowania (poszkodowanemu przysługuje krótki okres na zakup nowego pojazdu, np. 7 dni od momentu uzyskania środków pieniężnych do zakupu samochodu)
 • samochód zastępczy z OC sprawcy powinien być tej samej lub niższej klasy, co uszkodzony pojazd – za wypożyczenie pojazdu wyższej klasy ubezpieczyciel zażąda zwrotu różnicy, przy czym firmy ubezpieczeniowe samochody kwalifikują do różnych klas, dlatego przed wypożyczeniem auta należy upewnić się, jakiej klasy samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje poszkodowanemu
 • samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje właścicielowi uszkodzonego pojazdu, o ile ten nie posiada drugiego, sprawnego auta, z którego mógłby korzystać podczas naprawiania szkody majątkowej

Zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe nie wyrażają zgody na wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy zdarzenia drogowego, jeśli uszkodzony pojazd użytkowany był sporadycznie i z samochodu zastępczego poszkodowany również korzystałby nieregularnie. Również posiadanie drugiego, sprawnego auta może być przyczyną odmowy pokrycia kosztów samochodu zastępczego przez ubezpieczyciela, o ile z auta tego nie korzysta inny domownik. Niekiedy firmy ubezpieczeniowe zwracają się także do poszkodowanych o szybszy zwrot samochodu zastępczego, choć nie zawsze jest to uzasadnione.

Osoby posiadające polisę AC lub nowy samochód, mogą liczyć na wypożyczenie samochodu zastępczego. Niestety taka usługa najczęściej jest ograniczona czasowo, dlatego osoby poszkodowane w wypadku drogowym zachęcamy do wynajmu auta tymczasowego z OC sprawcy zdarzenia drogowego.

Samochód zastępczy z OC sprawcy od Kancelarii Odszkodowawczej AE

Oferując kompleksowe usługi, naszym klientom zapewniamy obsługę prawną w ramach postępowania odszkodowawczego za wypadek komunikacyjny. Poszkodowanym oprócz naprawy szkód materialnych (uszkodzonych pojazdów) przysługuje także prawo do odszkodowania za poniesione koszty leczenia, za poniesione straty moralne czy za szkody związane z przerwą w pracy zarobkowej. Ponadto poszkodowanym należy się zwrot poniesionych kosztów w związku z holowaniem uszkodzonego pojazdu, a także zwrot środków za wynajem samochodu zastępczego, o czym możemy przeczytać w Uchwale Sądu Najwyższego z 17 listopada 2011 roku. Naszych klientów zachęcamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia samochodu zastępczego bezpośrednio od naszej Kancelarii Odszkodowawczej AE. Dzięki takiej usłudze nasi klienci unikają formalności, jakie wiążą się z gotówkowym rozliczeniem za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy.

Zapewniamy sprawny wynajem samochodów zastępczych z OC sprawcy – wynajem w formie bezgotówkowej, bez konieczności dopilnowania niezbędnych procedur. Dochodząc praw naszych klientów, rozliczamy także koszt wypożyczenia auta zastępczego z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia drogowego. Dzięki temu wszystkim klientom, ofiarom wypadków i kolizji drogowych, oferujemy kompleksowe usługi, odciążając poszkodowanych w dopełnianiu znaczącej większości formalności.

Uległeś wypadkowi drogowemu, w wyniku którego Twój samochód został całkowicie lub częściowo uszkodzony? Nie dysponujesz środkiem transportu, którym mógłbyś dojeżdżać do pracy, a dzieci odwozić do przedszkola lub szkoły? Skorzystaj z prawa do bezpłatnego auta zastępczego z OC sprawcy zdarzenia – na czas naprawy szkody wypożyczysz od nas zastępczy samochód tej samej klasy, jakiej jest rozbity w wypadku pojazd.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszkodowane w kolizji bądź wypadku drogowym!

Potrzebna ci pomoc?

Zadzwoń w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
po godzinie 16:00 lub
Bezpłatnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dlaczego Twoje odszkodowanie z Kancelarią AE?

 

Oszczędzamy Twój czas

18 lat doświadczenia pozwala nam uzyskiwać odszkodowania szybko i skutecznie

Wysokie odszkodowania

Analizujemy każdą sprawę i pozyskujemy odszkodowanie z możliwie największej ilości miejsc.

Doświadczony zespół

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Ich wiedza gwarantuje uzyskanie najwyższych odszkodowań.

Wynagrodzenie po odszkodowaniu

Nasze wynagrodzenie płatne jest dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Nie odzyskamy dla Ciebie pieniędzy, nie zarobimy.

18 Lat doświadczenia
610,358,253 zł Uzyskane odszkodowanie
63,542 Ilość klientów
99% Skuteczność
 
Zamknij

Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie?

Zadzwoń: 34 324 24 31

albo skorzystaj z formularza poniżej  wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na komunikację elektroniczną w zgłaszanej sprawie
  Please prove you are human by selecting the cup.

  Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie?

  Zadzwoń lub skorzystaj z fomularza / tel. 34 324 24 31   wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na komunikację elektroniczną w zgłaszanej sprawie
   Please prove you are human by selecting the flag.

   X
   WYŚLIJ ZGŁOSZENIE